Skládací přepravka děrovaná 60x40x18
Kód: TBA-967830Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – umožňuje stohování ve srovnání s klasickými přepravkami.
- Stabilita – zůstává stabilní i ve složené fázi.
- Ideální distribuční přepravka – vhodná pro různé druhy zboží.
Popis produktu
Skládací přepravka děrovaná 60x40x18 je praktickým řešením pro úsporu místa ve vaší provozovně. Je vyrobena z kvalitního polypropylenu, který zajišťuje její pevnost a odolnost.
Kde ho využijete
Tato skládací přepravka je vhodná pro skladování a přepravu zboží ve všech odvětvích, od maloobchodu po průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skládací přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.56 kg |
| EAN: | 8594177265666 |
| Hmotnost: | 1.56 kg |
| Výška: | 18 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 56 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 16.5 cm |
| Objem: | 34 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 18 cm |
| Hmotnost: | 1.56 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




