Skládací přepravka děrovaná 60x40x23
Kód: TBA-967840Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – umožňuje skladování ve stohování a složené fázi, což snižuje potřebnou plochu.
- Stabilita – stabilní ve stohování i ve složené fázi, což zajišťuje bezpečné uložení zboží.
- Ideální distribuční přepravka – vhodná pro přepravu zboží v různých odvětvích.
Popis produktu
Skládací přepravka děrovaná 60x40x23 je vyrobená z kvalitního polypropylenu, který je odolný a snadno se čistí. Díky své konstrukci umožňuje úsporu místa ve stohování a složené fázi.
Kde ho využijete
Tato skládací přepravka je vhodná pro distribuční přepravu zboží v různých odvětvích, jako jsou například obchody, restaurace nebo služby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skládací přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.79 kg |
| EAN: | 8594177265673 |
| Hmotnost: | 1.79 kg |
| Výška: | 23 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 56 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 44 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 23 cm |
| Hmotnost: | 1.79 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




