Štítek k boxu C
Kód: TBA-964042Detailní popis produktu
Papírové štítky - pomocník v organizaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ukládací boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594177267813 |
| Hmotnost: | kg |
| Výška: | cm |
| Šířka: | 3 cm |
| Délka: | 10.2 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 10.2 cm |
| Šířka: | 3 cm |
| Výška: | cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | papír |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 10.2 x 3 cm |
| Hmotnost: | kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




