Sud na dešťovou vodu 120 l
Kód: TBA-962000Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči počasí – Produkt je vyroben z vysokohustotního polyethylenu, který dobře odolává venkovním vlivům včetně UV záření a nízkým teplotám.
- Velká kapacita – Sud má kapacitu 120 litrů, což je ideální pro sběr dešťové vody.
Popis produktu
Plastový sud na dešťovou vodu s víkem je vyroben z vysokohustotního polyethylenu a je určen pro sběr dešťové vody. Produkt je vybaven víkem, které zajistí, aby voda zůstala v sudu.
Kompatibilita a využití
Sud je kompatibilní s většinou vodních zdrojů a lze jej použít pro sběr dešťové vody z různých typů střech. Produkt je vhodný pro použití v domácnostech, zahradách a dalších venkovních prostorách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové sudy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.85 kg |
| EAN: | 8594177260210 |
| Hmotnost: | 3.85 kg |
| Výška: | 79 cm |
| Šířka: | 49.2 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 49.2 cm |
| Výška: | 79 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | Recyklovaný HDPE |
| Objem: | 120 l |
| Rozměr: | 49.2 x 79 cm |
| Průměr: | 49.2 cm |
| Průměr hrdla: | 39.5 cm |
| Hmotnost: | 3.85 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




