Sud na dešťovou vodu 220 l
Kód: TBA-962200Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velmi dobře odolává poškození UV zářením – díky použití vysokohustotního polyethylenu.
- Odolný vůči nízkým teplotám – díky použití kvalitního materiálu.
- Snadné použití a údržba – díky jednoduchému designu a víku.
Popis produktu
Sud na dešťovou vodu 220 l je vyroben z vysokohustotního polyethylenu, který ho činí odolným vůči poškození UV zářením a nízkým teplotám. Díky jednoduchému designu a víku je snadné použít a udržovat.
Kde ho využijete
Sud na dešťovou vodu 220 l je vhodný pro sběr dešťové vody v zahradě, na střeše domu nebo v jiné venkovní oblasti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové sudy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.9 kg |
| EAN: | 8594177260395 |
| Hmotnost: | 5.9 kg |
| Výška: | 96.5 cm |
| Šířka: | 59 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 59 cm |
| Výška: | 96.5 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | Recyklovaný HDPE |
| Objem: | 220 l |
| Rozměr: | 59 x 96.5 cm |
| Průměr: | 59 cm |
| Průměr hrdla: | 47.1 cm |
| Hmotnost: | 5.9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




