Sud se sponou a držadly 30 l UN
Kód: TBA-961520Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Bezpečný skladování nebezpečných látek – díky certifikátu UN dle předpisů ADR a odnímatelnému víku s kovovou obručí s pákovým uzávěrem.
- Široké využití – vhodný k přepravě a skladování sypkých materiálů a kapalin, včetně potravin.
- Trvanlivý materiál – vyrobený z HDPE, který splňuje náročné požadavky pro styk s potravinami.
Popis produktu
Plastový sud se sponou a držadly je ideálním řešením pro přepravu a skladování sypkých materiálů a kapalin, včetně nebezpečných látek. Jeho odnímatelné víko s kovovou obručí s pákovým uzávěrem zajišťuje bezpečné skladování a přepravu.
Kde ho využijete
Plastový sud se sponou a držadly je vhodný pro různé aplikace, jako je skladování chemikálií, potravin, nebo jiných sypkých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové sudy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8594177267226 |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Výška: | 53 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 30 l |
| Rozměr: | 32 x 53 cm |
| Průměr: | 32 cm |
| Průměr hrdla: | 25.5 cm |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




