Sud se sponou a držadly 60 l UN
Kód: TBA-961610Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Bezpečný skladování – Odnímatelné víko je bezpečně uzavřeno kovovou obručí s pákovým uzávěrem.
- Stykování s potravinami – Splňují náročné požadavky pro styk s potravinami.
- Vyrobeno z HDPE – Vyrobeno z odolného a čisté hmoty.
- UN certifikace – Splňuje požadavky pro přepravu nebezpečných látek.
Popis produktu
Plastový sud se sponou a držadly 60 l UN je odnímatelné víko, které je bezpečně uzavřeno kovovou obručí s pákovým uzávěrem. Je vhodný k přepravě a skladování sypkých materiálů a kapalin.
Kompatibilita a využití
Je kompatibilní s potravinářskými produkty a splňuje náročné požadavky pro styk s potravinami. Splňuje také požadavky pro přepravu nebezpečných látek (UN certifikace). Může být potištěn podle požadavku zákazníka. Kapacita 60 l.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové sudy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.15 kg |
| EAN: | 8594177266137 |
| Hmotnost: | 3.15 kg |
| Výška: | 61 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 61 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 60 l |
| Rozměr: | 40 x 61 cm |
| Průměr: | 40 cm |
| Průměr hrdla: | 32 cm |
| Hmotnost: | 3.15 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




