Ukládací box C žlutá - 35x21x15 cm
Kód: TBA-964023Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Stohovatelnost – umožňuje efektivní skladování a uspořádání polotovarů a nářadí.
- Integrovaný držák etiket – umožňuje snadné označování obsahu krabice.
- Odolnost vůči olejům, pryskyřicím a zásadám – zajišťuje dlouhou životnost produktu.
Popis produktu
Ukládací box C žlutá je univerzální a kompatibilní plastová přepravní krabice, která se snadno integruje do všech regálových systémů.
Kde ho využijete
Ukládací box C žlutá je vhodný pro skladování polotovarů, nářadí, drobných dílů a dalších materiálů v obchodech, skladech, výrobních podnicích a dílnách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ukládací boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8594177261088 |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Délka: | 35 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 35 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Barva: | žlutá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 28.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 18.5 cm |
| Vnitřní výška: | 14.7 cm |
| Objem: | 7 l |
| Rozměr: | 35 x 21 x 15 cm |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




