Ukládací box D šedá - 50x31x20 cm
Kód: TBA-964030Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Stohovatelnost – umožňuje efektivní skladování a snadné vykládání.
- Integrovaný držák etiket – umožňuje snadné označování obsahu.
- Odolnost vůči olejům, pryskyřicím a zásadám – zajišťuje dlouhou životnost produktu.
Popis produktu
Ukládací box D šedá je univerzální a kompatibilní přepravní krabice, která se snadno integruje do všech regálových systémů. Je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu a nabízí robustní konstrukci.
Kde ho využijete
Ukládací box D šedá je vhodná pro skladování polotovarů, nářadí nebo drobných dílů v obchodech, skladech, výrobních podnicích nebo dílnách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ukládací boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8594177261125 |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 31 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 50 cm |
| Šířka: | 31 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 43 cm |
| Vnitřní šířka: | 28.3 cm |
| Vnitřní výška: | 18.5 cm |
| Objem: | 24 l |
| Rozměr: | 50 x 31 x 20 cm |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




