Uzávěr široký 50 l
Kód: TBA-955400Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – umožňuje uložit více produktů v menší oblasti.
- Snadná instalace – díky jednoduchému designu je instalace uzávěru snadná a rychlá.
Popis produktu
Uzávěr široký 50 l je kovový uzávěr určený pro uzávěr na barel 955400. Je nutné k němu objednat i těsnění – vložku 955410, aby byl uzávěr funkční.
Kompatibilita a využití
Uzávěr široký 50 l je kompatibilní s uzávěrem na barel 955400. Je nutné k němu objednat i těsnění – vložku 955410, aby byl uzávěr funkční. Produkt je určen pro použití v průmyslovém prostředí a vyžaduje pečlivé zacházení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly - příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594177260234 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Výška: | cm |
| Šířka: | cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | cm |
| Výška: | cm |
| Objem: | l |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




