Vědro s víkem 20 l
Kód: TBA-2085Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné skladování – plastové vědra s víkem jsou vhodné pro skladování pevných a kapalných látek.
- Trvanlivost – jsou vyrobeny z polypropylenu (PP), který je odolný proti poškození a znečištění.
- Originální uzavírání – většina věder má originální uzavírání, které zajišťuje pevné uzavření víka.
Popis produktu
Plastové vědro s víkem 20 l je praktickým a funkčním řešením pro skladování různých látek. Je vyrobeno z kvalitního polypropylenu (PP), který je odolný proti poškození a znečištění.
Kde ho využijete
Plastové vědro s víkem 20 l je vhodné pro skladování pevných a kapalných látek v domácnosti, v kanceláři nebo v průmyslu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastová vědra s víkem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8594177268056 |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| Výška: | 36.9 cm |
| Šířka: | 30.8 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 30.8 cm |
| Výška: | 36.9 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní výška: | 36.4 cm |
| Objem: | 20.5 l |
| Rozměr: | 30.8 x 36.9 cm |
| Průměr: | 29 cm |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




