Víko 120x80 šedé
Kód: TBA-980860Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost – víko je vyrobeno z odolného materiálu, který umožňuje bezpečné uzavírání a otevírání boxů.
- Stabilnost – víko je stabilní a nepodléhá deformacím, což zajišťuje bezpečné uložení obsahu.
- Stohovatelnost – víko je stohovatelné, což umožňuje snadné uložení a přepravu.
Popis produktu
Víko 120x80 šedé je určené k uzavírání boxů o rozměrech 120x80 cm. Je vyrobeno z odolného materiálu, který umožňuje bezpečné uzavírání a otevírání boxů.
Kde ho využijete
Víko 120x80 šedé je vhodné pro použití v logistice, skladování a přepravě zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové BIGBOXY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8594177260357 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Výška: | 4 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PE |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 80 x 4 cm |
| Hmotnost: | 6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




