Víko k bedně T
Kód: TBA-127900Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Specifické použití – umožňuje použít pouze pro bedny typu T 25 + T 50.
- Odolnost – vyrobeno z materiálu, který je odolný proti opotřebení.
Popis produktu
Víko k bedně T je určeno pro bedny typu T 25 + T 50, kde zajistí bezpečné uzavření a ochranu obsahu.
Kde ho využijete
Víko k bedně T je vhodné pro použití v skladovacích prostorech, kde je potřeba zajistit bezpečné uložení zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na maso, pro masný průmysl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594177260807 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Výška: | 3.3 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 56 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 56 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 3.3 cm |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | PE |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 56 x 40 x 3.3 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




