Víko k ECO přepravce 80x60 cm
Kód: TBA-965150Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost – Víko je odolné vůči chladu, teplu, kyselinám a louham.
- Stohování – Umožňuje stohování zboží.
- Možnost potisku – Víko lze potisknout.
- Vyrobeno z kvalitního materiálu – Víko je vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu.
Popis produktu
Víko k ECO přepravce 80x60 cm je ideální řešení pro ochranu zboží před poškozením. Je vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu, který nabízí vysokou odolnost proti chladu, teplu, kyselinám a louham.
Kompatibilita a využití
Víko je kompatibilní s ECO přepravkami o rozměru 80x60 cm. Je možné použít jako samostatné víko nebo jako součást větších přepravkových systémů. Produkt je vhodný pro skladování a přepravu zboží v různých podmínkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ECO EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.06 kg |
| EAN: | 8594177267288 |
| Hmotnost: | 2.06 kg |
| Výška: | 4 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP Reg. |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 4 cm |
| Hmotnost: | 2.06 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




