Víko k EURO přepravce 20x15 cm
Kód: TBA-965574Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémům – víko je odolné vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Ochrana zboží před agresivními látkami – víko je chráněno proti kyselinám a louhům.
- Možnost potisku – víko lze potisknout podle vašich potřeb.
Popis produktu
Víko k EURO přepravce 20x15 cm je ideální řešení pro ochranu Vašeho zboží. Umožňuje stohování a je vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu.
Kde ho využijete
Víko k EURO přepravce 20x15 cm je vhodné pro ochranu zboží v malých objemech, například pro přepravu malých součástek nebo komponent v přepravce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594177261736 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Výška: | 1.5 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 20 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 1.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 20 x 15 x 1.5 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




