Víko k EURO přepravce 30x20 cm
Kód: TBA-965690Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – Víko je odolné vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – Víko je odolné vůči kyselinám a louhům.
- Možnost stohování – Víko umožňuje stohování zboží.
- Možnost potisku – Víko lze potisknout.
Popis produktu
Víko k EURO přepravce 30x20 cm je vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu, který zajišťuje ochranu zboží před poškozením. Víko je vhodné pro přepravku zboží v rozmezí 30x20 cm.
Kompatibilita a využití
Víko k EURO přepravce 30x20 cm je kompatibilní s přepravkami EURO 30x20 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8594177262160 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Výška: | 1.5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 1.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 30 x 20 x 1.5 cm |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




