Víko k EURO přepravce 40x30 cm
Kód: TBA-965890Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – Víko je odolné vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – Víko je odolné proti kyselinám a louhům.
- Možnost stohování – Víko umožňuje stohování zboží.
- Možnost potisku – Víko lze potisknout.
Popis produktu
Víko k EURO přepravce 40x30 cm je vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu, který zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost produktu. Víko je vhodné pro ochranu zboží během přepravy a skladování.
Kompatibilita a využití
Víko k EURO přepravce 40x30 cm je kompatibilní s přepravkami EURO 40x30 cm. Produkt je vhodný pro skladování a přepravu zboží v odolném a chráněném prostředí. Víko lze použít v kombinaci s dalšími produkty od TBA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8594177260326 |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| Výška: | 1.5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 1.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 1.5 cm |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




