Víko k EURO přepravce ESD 30x20 cm
Kód: TBA-965695Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zabrání elektrostatickému výboji – spolehlivě odstraní již stávající výboj a zabraňuje novým.
- Široké použití – vhodné pro použití s ESD přepravkami.
- Elektricky vodivý materiál – vyrobeno z elektricky vodivého plastu.
Popis produktu
Víko k EURO přepravce ESD 30x20 cm je speciálně navrženo pro zamezení elektrostatického výboje při manipulaci s elektronikou. Díky své konstrukci spolehlivě odstraní již stávající výboj a zabraňuje novým.
Kde ho využijete
Víko k EURO přepravce ESD 30x20 cm je ideální pro použití v laboratořích, dílnách a dalších místech, kde je nutné zabránit elektrostatickému výboji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594177262184 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Výška: | 1.5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 1.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 30 x 20 x 1.5 cm |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




