Víko k EURO přepravce ESD 60x40 cm
Kód: TBA-965869Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického výboje – spolehlivě odstraní již stávající výboj a zabrání jeho vzniku.
- Elektricky vodivý materiál – vyrobeno z elektricky vodivého plastu, který umožňuje bezpečné odstraňování elektrostatického náboje.
- Široké použití – vhodné pro široké spektrum aplikací, kde je nutná ochrana proti elektrostatickému výboji.
Popis produktu
Víko k EURO přepravce ESD je speciálně navrženo pro ochranu proti elektrostatickému výboji. Jeho elektricky vodivý materiál zajišťuje bezpečné odstraňování elektrostatického náboje a zabrání jeho vzniku.
Kde ho využijete
Víko k EURO přepravce ESD je ideální pro použití v laboratořích, výrobních prostorech, skladových prostorách a dalších místech, kde je nutná ochrana proti elektrostatickému výboji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 8594177263037 |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| Výška: | 1.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 1.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 1.5 cm |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




