Víko k EURO přepravce ESD 80x60 cm
Kód: TBA-965845Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zabrání elektrostatickému výboji – spolehlivě odvádí již stávající výboj.
- Široké použití – vhodné pro ESD přepravky.
- Elektricky vodivý materiál – vyrobeno z elektricky vodivého plastu.
Popis produktu
Víko k EURO přepravce ESD 80x60 cm je speciálně navrženo pro použití s ESD přepravkami. Jeho elektricky vodivý materiál zajišťuje spolehlivou ochranu proti elektrostatickému výboji.
Kde ho využijete
Víko k EURO přepravce ESD 80x60 cm je ideální pro použití v laboratořích, dílnách a dalších prostorách, kde je nutná ochrana proti elektrostatickému výboji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.02 kg |
| EAN: | 8594177263006 |
| Hmotnost: | 2.02 kg |
| Výška: | 4 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 4 cm |
| Hmotnost: | 2.02 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




