Víko k nádobě 100l reg.
Kód: TBA-963655Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné instalace – víko se snadno instaluje na nádobu a zajistí pevný kontakt.
- Odolnost proti prachu – víko je vyrobeno z plastu, který je odolný proti prachu a jiným nečistotám.
Popis produktu
Víko k nádobě 100l reg. je určeno pro použití v nádobách o objemu 100 litrů. Je vyrobeno z plastu, který je odolný proti prachu a jiným nečistotám.
Kde ho využijete
Víko k nádobě 100l reg. je vhodné pro použití v nádobách v různých odvětvích, jako jsou například chemické, farmaceutické nebo další.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8006417001953 |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Výška: | 1.7 cm |
| Šířka: | 53 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 53 cm |
| Výška: | 1.7 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | LDPE reg, |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 53 x 1.7 cm |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




