Víko k nádobě 35l a 50l orig.
Kód: TBA-963635Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Atest na styk s potravinami – umožňuje bezpečné skladování potravin.
- Speciální design – přizpůsobený nádobám 35l a 50l.
- Trvanlivost – vyrobeno z kvalitních materiálů.
Popis produktu
Víko k nádobě 35l a 50l orig. je ideální řešení pro skladování potravin v nádobách 35l a 50l. Díky atestu na styk s potravinami můžete bezpečně skladovat potraviny a udržovat jejich čerstvost.
Kde ho využijete
Víko k nádobě 35l a 50l orig. je vhodné pro skladování potravin v domácnosti, v restauracích nebo v dalších profesionálních zařízeních.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8006417002073 |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Výška: | 1.7 cm |
| Šířka: | 41 cm |
| Délka: | 41 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 41 cm |
| Šířka: | 41 cm |
| Výška: | 1.7 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | LDPE |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 41 x 41 x 1.7 cm |
| Průměr: | 41 cm |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




