Víko k nádobě 35l a 50l černý reg.
Kód: TBA-963630Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné instalace – víko je snadno instalovatelné na nádoby 35l a 50l.
- Dlouhodobá trvanlivost – víko je vyrobené z materiálu, který odolává dlouhodobému používání.
Popis produktu
Víko k nádobě 35l a 50l černý reg. je speciálně navrženo pro nádoby 35l a 50l. Jeho design umožňuje snadnou instalaci a dlouhodobé používání.
Kde ho využijete
Víko k nádobě 35l a 50l černý reg. je vhodný pro uzavření různých druhů nádob.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8006417001922 |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Výška: | 1.7 cm |
| Šířka: | 41 cm |
| Délka: | 41 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 41 cm |
| Šířka: | 41 cm |
| Výška: | 1.7 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | LDPE reg, |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 41 x 41 x 1.7 cm |
| Průměr: | 41 cm |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




