Víko k nádobě 75l orig.
Kód: TBA-963645Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Atest na styk s potravinami – umožňuje bezpečné skladování potravin.
- Specifické konstrukce – přizpůsobeno nádobě 75l.
- Široké použití – vhodné pro různé typy nádob.
Popis produktu
Víko k nádobě 75l orig. je speciálně navrženo pro nádoby 75l a splňuje požadavky na atest na styk s potravinami.
Kde ho využijete
Víko k nádobě 75l orig. je vhodné pro skladování potravin nebo jiných produktů v nádobách 75l.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8006417002080 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Výška: | 1.7 cm |
| Šířka: | 44 cm |
| Délka: | 44 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 44 cm |
| Šířka: | 44 cm |
| Výška: | 1.7 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | LDPE |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 44 x 44 x 1.7 cm |
| Průměr: | 44 cm |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




