Víko k nádobě 75l zelené
Kód: TBA-963646Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Pevná konstrukce – víko chrání nádobu před poškozením a znečištěním.
- Lehká a snadno manipulovatelná – víko je vyrobeno z plastu, což zajišťuje jeho lehkost a snadnou manipulaci.
Popis produktu
Víko k nádobě 75l zelené je vyrobeno z kvalitního plastu, který je odolný proti poškození a znečištění. Jeho lehkost a snadná manipulovatelnost zajišťují pohodlné použití.
Kde ho využijete
Víko k nádobě 75l zelené je ideální pro uzavření nádoby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8006417002011 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Výška: | 1.7 cm |
| Šířka: | 44 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 44 cm |
| Výška: | 1.7 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | LDPE reg, |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 44 x 1.7 cm |
| Průměr: | 44 cm |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




