Víko k přepravce stohovatelné SN 43
Kód: TBA-972060Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné stohování – díky jednoduchému otočení lze prázdné bedny do sebe zasunout a dochází tak k velké úspoře místa.
- Atest na styk s potravinami – produkt je vhodný pro skladování a přepravu potravin.
- Stohovatelné design – umožňuje efektivní využití prostoru.
Popis produktu
Víko k přepravce SN 43 je vyrobeno z materiálu, který umožňuje snadné stohování. Je vhodné pro skladování a přepravu potravin a je atestováno na styk s potravinami.
Kde ho využijete
Víko k přepravce SN 43 je vhodné pro skladování a přepravu potravin v obchodě, restauraci nebo doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8594177264034 |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| Výška: | 3 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 3 cm |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




