Víko k přepravce stohovatelné SN 64
Kód: TBA-972000Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – Víko je odolné vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – Víko je odolné vůči kyselinám a louhům.
- Výborná kvalita – Víko je vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu.
Popis produktu
Víko k přepravce stohovatelné SN 64 je ideální řešení pro ochranu zboží během přepravy. Je možné jej použít pro stohování a nabízí vysokou ochranu zboží před poškozením.
Kompatibilita a využití
Víko je kompatibilní s přepravkami SN 64 a je možné jej použít pro přepravu zboží v různých teplotních podmínkách. Víko je také možné potiskovat, aby bylo možné jej personalizovat podle potřeb zákazníků.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 8594177263976 |
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| Výška: | 3 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 3 cm |
| Hmotnost: | 0.89 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




