Víko k regálovému boxu 500x156 mm
Kód: TBA-964880Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné otevírání – usnadňuje manipulaci s uloženými předměty.
- Chrání uložené předměty – chrání uložené předměty před prachem a nečistotami.
- Kompatibilita – kompatibilní s regálovým boxem objednací číslo: 964310.
Popis produktu
Víko k regálovému boxu 500x156 mm je praktickým řešením pro ochranu uložených předmětů před prachem a nečistotami.
Kde ho využijete
Víko k regálovému boxu 500x156 mm je vhodné pro uložení různých předmětů v regálovém boxu, například dokumentů, knih nebo dalších materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8594177268551 |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| Výška: | cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 50 cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Výška: | cm |
| Barva: | transparentní |
| Materiál: | Polykarbonát |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 50 x 15.6 cm |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




