Víko k regálovému boxu 500x234 mm
Kód: TBA-964890Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Chrání uložené předměty – chrání uložené předměty před prachem, nečistotami a poškozením.
- Praktické otevírání – praktické otevírání usnadňuje manipulaci.
Popis produktu
Víko k regálovému boxu 500x234 mm je praktické řešení pro ochranu uložených předmětů před prachem, nečistotami a poškozením. Produkt je navržen tak, aby usnadnil manipulaci s uloženými předměty.
Kompatibilita a využití
Víko k regálovému boxu 500x234 mm je kompatibilní s regálovým boxem objednací číslo: 964320, 964330. Produkt je určen pro použití v kombinaci s výše uvedenými regálovými boxy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8594177268568 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| Výška: | cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 50 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Výška: | cm |
| Barva: | transparentní |
| Materiál: | Polykarbonát |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 50 x 23.4 cm |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




