Víko s lemem 60x40 natur
Kód: TBA-970000Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči poškození – víko je odolné vůči chladu a kontaktnímu teplu, kyselinám a louhům.
- Stohování zboží – víko umožňuje stohování zboží, což je ideální řešení pro skladování a přepravu.
- Možnost potisku – víko lze potisknout, což umožňuje personalizaci produktu podle vašich potřeb.
Popis produktu
Víko s lemem 60x40 natur je odolné víko vyrobené z materiálu, který je vhodný pro stohování zboží. Je ideální pro ochranu zboží před poškozením a umožňuje snadnou manipulaci s ním.
Kde ho využijete
Víko s lemem 60x40cm natur je vhodné pro skladování a přepravu zboží v různých odvětvích, jako je například obchody, sklady nebo přepravní společnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na pečivo, lahůdky, cukrářské přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 8594177263815 |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| Výška: | 2 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 2 cm |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




