Vklad do přepravek 12 - vrchní
Kód: TBA-965925Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Bezpečné skladování sklenic – díky stabilnímu rozdělení do přihrádek.
- Snadné mytí – vhodné pro mytí, přepravu a skladování sklenic.
- Přiléhající provedení – provedení dole volně přiléhá ke dnu.
Popis produktu
Vklad do přepravek 12 - vrchní je navržený tak, aby provedení dole volně přiléhalo ke dnu, zatímco provedení nahoře je přitlačeno pomocí 2 čelně postavených příček do otvoru.
Kde ho využijete
Vklad do přepravek 12 - vrchní je vhodný pro mytí, přepravu a skladování sklenic.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k přepravkám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8594177263105 |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| Výška: | 2 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 2 cm |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




