Vklad do přepravek 24 - spodní
Kód: TBA-965950Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Praktičnost – umožňuje snadnou přepravu malých věcí.
- Trvanlivost – vyroben z odolného plastu.
Popis produktu
Vklad do přepravek 24 - spodní je vyroben z plastu, který je odolný proti poškození a snadný k čištění. Je vhodný pro přepravu malých věcí, jako jsou knihy, oblečení nebo osobní předměty.
Kde ho využijete
Vklad do přepravek 24 - spodní je vhodný pro přepravu věcí do školy, do práce nebo na dovolenou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k přepravkám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8594177263129 |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| Výška: | 2 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 2 cm |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




