Vklad do přepravek 24 - vrchní
Kód: TBA-965940Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Bezpečné skladování sklenic – díky stabilnímu rozdělení do přihrádek.
- Volný přiléhání ke dnu – navržený tak, aby volně přiléhal ke dnu.
- Přátelené vrchní provedení – přitlačeno pomocí čelně postavených příček do otvoru.
Popis produktu
Vklad do přepravek 24 - vrchní je navržený tak, aby volně přiléhal ke dnu, zatímco vrchní provedení je přitlačeno pomocí čelně postavených příček do otvoru. Je vhodný pro mytí, přepravu a skladování sklenic.
Kde ho využijete
Vklad do přepravek 24 - vrchní je vhodný pro skladování sklenic, které potřebujete přepravovat nebo skladovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k přepravkám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8594177260791 |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| Výška: | 2 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 2 cm |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




