Vklad do přepravek 40 - spodní
Kód: TBA-965900Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Bezpečné skladování sklenic – díky stabilnímu rozdělení do přihrádek umožňuje bezpečné uložení sklenic, aniž by se poškodily.
- Volný přístup do sklenic – provedení dole volně přiléhá ke dnu, což umožňuje snadný přístup do sklenic.
- Snadné mytí – mřížky jsou navrženy tak, aby se snadno čistily a udržovaly.
Popis produktu
Vklad do přepravek 40 - spodní je speciálně navržený pro skladování sklenic. Jeho konstrukce umožňuje bezpečné uložení sklenic a snadný přístup do nich.
Kde ho využijete
Vklad do přepravek 40 - spodní je vhodný pro skladování sklenic v domácnosti, restauracích nebo dalších místech, kde je potřeba bezpečně uložit sklenice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k přepravkám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 8594177263082 |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| Výška: | 2 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 2 cm |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




