Vložka široká 50 l
Kód: TBA-955410Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Široké použití – umožňuje široké použití díky svému designu.
- Odolnost – vyrobená z materiálu, který odolává běžným podmínkám.
- Effektivita – umožňuje efektivní použití díky svému designu.
Popis produktu
Vložka široká 50 l je konkrétní řešení pro 953500. Je vyrobena z materiálu, který umožňuje její široké použití.
Kde ho využijete
Vložku širokou 50 l můžete využít pro 953500.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly - příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594177268186 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Výška: | cm |
| Šířka: | cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | cm |
| Výška: | cm |
| Objem: | l |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




