Vnitřní přepážka 234x140 mm černá
Kód: TBA-964530Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné rozdělení boxu – umožňuje snadné rozdělení boxu na jednotlivé části.
- Specifické použití – určená pro boxy s objednacím číslem 964130, 964230, 964330 a 964430.
- Černý design – černý materiál dodává produktu moderní vzhled.
Popis produktu
Vnitřní přepážka 234x140 mm černá je praktickým řešením pro rozdělení boxů. Je vyrobena z kvalitního černého materiálu, který dodává produktu moderní vzhled.
Kde ho využijete
Vnitřní přepážku 234x140 mm černou můžete využít pro rozdělení boxů s objednacím číslem 964130, 964230, 964330 a 964430.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177264522 |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 0.2 cm |
| Délka: | 23.4 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 23.4 cm |
| Šířka: | 0.2 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ABS |
| Vnitřní délka: | 22.25 cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | 13 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 23.4 x 0.2 x 14 cm |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




