Vnitřní přepážka ESD 117x90 mm
Kód: TBA-964770Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Chrání před statickou elektřinou – chrání elektronické zboží před poškozením statickou elektřinou.
- Snadná manipulace – integrované držáky etiket zajišťují přehlednost a snadnou manipulaci.
- Effektivní stohovatelnost – robustní konstrukce zajišťuje efektivní stohovatelnost regálových boxů.
Popis produktu
Vnitřní přepážka ESD 117x90 mm je ideálním řešením pro uskladnění a manipulaci elektronického zboží. Je vyrobena z materiálu, který chrání před statickou elektřinou a má integrované držáky etiket pro snadnou manipulaci.
Kde ho využijete
Vnitřní přepážku ESD 117x90 mm můžete využít pro uskladnění a manipulaci elektronického zboží, jako jsou například komponenty, součástky nebo elektronické součástky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8594177266045 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 0.2 cm |
| Délka: | 11.7 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 11.7 cm |
| Šířka: | 0.2 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 10.55 cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | 7.96 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 11.7 x 0.2 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




