Vnitřní přepážka ESD 156x90 mm
Kód: TBA-964780Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Chrání před statickou elektřinou – chrání elektronické zboží před poškozením způsobeným statickou elektřinou.
- Snadná manipulace – regálový box je navržen pro snadnou manipulaci a uskladnění elektronického zboží.
- Effektivní stohovatelnost – robustní konstrukce boxu umožňuje efektivní stohovatelnost a uskladnění.
Popis produktu
Vnitřní přepážka ESD 156x90 mm je regálový box vyrobený z materiálu, který chrání elektronické zboží před statickou elektřinou. Je vhodný pro uskladnění a manipulaci elektronického zboží.
Kde ho využijete
Vnitřní přepážka ESD 156x90 mm je vhodná pro použití v elektronickém průmyslu, kde je potřeba chránit elektronické zboží před statickou elektřinou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8594177266052 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 0.2 cm |
| Délka: | 15.6 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 15.6 cm |
| Šířka: | 0.2 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 14.45 cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | 7.96 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 15.6 x 0.2 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




