Zavlažovací vak 75 l
Kód: TBA-963507Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora vody – Vak vypouští vodu postupně, aby se voda dostala až ke kořenům stromu.
- Effektivita – Vypouštění vody trvá v rozmezí 3 – 8 hodin.
- Široké použití – Ideální pro stromy s obvodem kmene do 50 cm.
Popis produktu
Zavlažovací vak 75 l je pytel, který se umístí kolem kmene stromu, upevní se zipem a naplní se vodou. V závislosti na průměru kmene stromu se do vaku vejde 50 – 75 litrů vody.
Kompatibilita a využití
Vak je vhodný pro stromy s obvodem kmene do 50 cm. Do vaků musí být napouštěna pouze čistá voda bez nečistot, aby nedošlo k ucpání odtokových otvorů. Vypouštění vody trvá v rozmezí 3 – 8 hodin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavlažovací vaky pro stromy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8594177261507 |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| Výška: | 88 cm |
| Šířka: | 92 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 92 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | PVC |
| Objem: | 75 l |
| Rozměr: | 92 x 88 cm |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




