Jednoduchý hliníkový žebřík, délka 4,2m, 1x16 příček
Kód: VHR-1X16Související produkty
Detailní popis produktu
Jednoduchý hliníkový žebřík pro bezpečnou práci ve výškách.
Odolná hliníková konstrukce chrání proti korozi, vhodná i pro venkovní použití.
Ideální pro údržbu, opravy a práci v těžko dostupných místech.
❌ Fotografie produktu jsou pouze ilustrační.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| Modelová řada: | Žebříky VHR 1 |
| Nosnost: | 150 kg |
| Počet úrovní: | 16 |
| Pracovní výška: | 5247 mm |
| Délka žebříku: | 4247 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




